Fusion FuelSaver – действа ли?

stefarata

Re: Fusion FuelSaver – действа ли?

Аз купих две – за мен и за жена ми. Консумацията на гориво наистина спадна с няколко процента. :shock: Ако имате въпроси просто питайте ;)

Николай

Ако някой все още се чуди, може да прочете във мнения24 за него

kn9453

Инсталирах го в моята toyota aygo (1.0) и единственият начин да направя пътуването си по-евтино би било ако използвам велосипед или обществен транспорт. Консумацията спадна до 4,5 литра/100 км, което е хубаво.

anca-ioana

stefarata написа:Аз купих две – за мен и за жена ми. Консумацията на гориво наистина спадна с няколко процента. :shock: Ако имате въпроси просто питайте ;)

Аз не разбирам много от автомобили. Ще ми бъде ли трудно да инсталирам fusion fuelsaver в колата си :?:

ИвоИво

anca-ioana написа:
stefarata написа:Аз купих две – за мен и за жена ми. Консумацията на гориво наистина спадна с няколко процента. :shock: Ако имате въпроси просто питайте ;)

Аз не разбирам много от автомобили. Ще ми бъде ли трудно да инсталирам fusion fuelsaver в колата си :?:

Жена ми трябваше да се справи сама, защото, за съжаление, бях на бизнес пътуване. Били са й необходими няколко минути, за да го инсталира и в двете коли. Така че не е трудно. :D

Lupender

Поръчах го днес, нямам търпение да пристигне, за да го инсталирам в колата си. :)

Петърр

А какво ще кажете за консумацията в LPG колите? Толкова ли е голяма разликата? Можете ли да я забележите по някакъв начин?

BiggieMartin

Петърр написа:А какво ще кажете за консумацията в LPG колите? Толкова ли е голяма разликата? Можете ли да я забележите по някакъв начин?

Консумацията ми на гориво спадна с 35 процента, така че разликата е видима, особено по отношение на банковата сметка. Освен това не трябва да ходя до бензиностанцията толкова често.

Явката

35 процента намалена консумация :?: :?: Поръчах го. Нямам търпение да пристигне. 8-)

Върни се в “автомобилен”